Opowiadania Little Fighter

Forum Little Fighter


#1 2008-07-25 12:52:28

Draconito

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-25
Posty: 37
Punktów :   

Jak pisać opowiadania?

to też jest proste

po 1. Pisze się na zmianę z adminem

po 2. Na początku nie masz żadnych mocy- możesz atakować pięściami, nogami, możesz nawet gryźć przeciwnika:) jeśli jest to np. Henry lub Rudolf to oni atakują strzałami i Szurikenami. Po jakimś czasie będziesz odkrywał swoje skille- tylko ja musze najpierw to napisac w mojej sygnaturze będę miał wszystkie skille wszystkich userów- więc spr. można

po 3. Ma to wyglądać np.    Administrator: Wstajesz rano z łóżka, wychylasz się przez okno i widzisz złodzieji.
                                        User: Szybko się ubieram i wychodze z domu by się im przyjrzeć.
                                        Administrator: Gdy zauważyłeś ich twarze, oni cię zobaczyli i zaczynają cię atakować
                                        User: Odskakuje na bok i podstawiam nogę przeciwnikowi
                                        Administrator: przeciwnik wywraca się i skręca rękę, zostało jeszcze dwóch.
                                                              Otoczyli cię, to są Hunterzy !
                                        User: Gdy oni wystrzelili równocześnie strzały, ta oskakuje na bok, a oni trafili w
                                                 siebie.
                                         Administrator: Wyruszasz do lasu do swojego przyjaciela.     itd...   



po 4. Jeśli chodzi o mnie, to jest tak samo jak wyżej- tylko że ja jestem userem, a adminami są wszyscy userzy

Offline

 
Odwiedziło nas osób

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motogp.pun.pl www.pomorskiotsii.pun.pl www.grubson.pun.pl www.plota-radom.pun.pl www.im09-13.pun.pl